У День міста в Шостці ветерани хокею обіграли молодь
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 3 вересня, ХК Шостка та КДЮСШ «Барса» провели святкову товариську гру – на поле вийшли ветерани та батьки проти вихованців старшої групи.
Як повідомляється у Фейсбук-спільноті “Хокей на траві Шостка”, матч видався напруженим: молодь повела в рахунку, але досвід взяв своє. Хет-трик Ростислава Яковенка та гол Іллі Кармана принесли перемогу ветеранам – 4:2

У грі дебютували й батьки наймолодших хокеїстів, які впевнено підтримали команду.
Судили матч відомі спортсмени, атмосфера була святкова, а завершилося все солодким частуванням.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: