У черговому турнірі з дворового футболу у Шостці зійшлися команди середнього та старшого віку
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 10 липня, на двох спортивних майданчиках в рамках програми “Олімпійське літо” були проведені змагання з дворового футболу серед юнаків середнього та старшого віку, повідомляє Шосткинський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.
На спортивному майданчику спорткомплексу “Рубін” грали юнаки середнього шкільного віку.
У результаті, перше місце у команди “Шахтар”, друге – у команди “Колос”, – третє місце займає команда “Мілан”.
На спортивному майданчику по вул. Депутатській змагались юнаки старшого шкільного віку. Перше місце у команди”Шанс”, друге місце посіла команда”Ультра”, третє – “Юнайтед”.





Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: