Дерматолог
Авто Світ

У черговому турнірі з дворового футболу у Шостці зійшлися команди середнього та старшого віку

Спорт 19:18, 10.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні,  10 липня, на двох спортивних майданчиках в рамках програми “Олімпійське літо” були проведені змагання з дворового футболу серед юнаків середнього та старшого віку, повідомляє Шосткинський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

На спортивному майданчику спорткомплексу “Рубін” грали юнаки середнього шкільного віку.

У результаті, перше місце у команди “Шахтар”, друге – у команди “Колос”, – третє місце займає команда “Мілан”.

На спортивному майданчику по вул. Депутатській змагались юнаки старшого шкільного віку. Перше місце у команди”Шанс”, друге місце посіла команда”Ультра”, третє – “Юнайтед”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору