У Чемпіонаті України з хоккею на траві серед юнаків перемогла команда Шостки + Фото, відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 24 по 26 вересня у Шостці пройшов Чемпіонат України з хокею на траві. За першість змагалися команди юнаків 2008-2009 р.н. з Шостки, Вінниці, Черкас, збірної Сумської області, Балаклеї, Глевахи.
Шосткинська КДЮСШ “Барса” інформує, що шосткинська команда перемогла суперників у всіх матчах, жодного разу не дозволивши суперникам забити гол. Тож шосткинські хокеїсти 2008-2009 років народження – чемпіони України!
Тренери хоккеїстів Шостки – В’ячеслав Махотков, Ілля Мороз, Ігор Яковенко.











Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: