У Чемпіонаті України з гандболу шосткинські дівчата перемогли команду Броварів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
18-19 лютого у Шостці, на базі спорткомплексу «Імпульс» відбулись ігри Чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2007-2008 років народження.
Команда КДЮСШ «Барса» приймала команду КЗКОР «БСФК» з м. Бровари.
У перший ігровий день шосткинські дівчата перемогли з рахунком 21:19, а у другий перемогли з рахунком 16:12, повідомляє КДЮСШ “Барса”.
Тренери шосткинської команди – Галина Ротар та Марія Хлистун.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: