У бою з ворогом під Шосткою загинув мешканець Свеси
Втрата 12:00, 2.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У бою з російською ДРГ під Шосткою на Сумщині загинув військовослужбовець зі Свеси
У бою з російською ДРГ на блокпосту в селі Миронівка, на околиці Шостки, загинув Петрущенко Олександр з смт Свеса.
Про це 1 березня спецкору Суспільного повідомили у в Свеській селищній раді.
У військовослужбовця залишився син Захар. Земляки організували збір коштів на підтримку родини загиблого. – повідомляє suspilne.media
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: