У “Бачівську” у чоловіка вилучили 11 ящиків горілки, які віз, начебто, на весілля родича

 Поділитися

Поділитися в

14 листопада на митному посту «Бачівськ» Сумської митниці попереджено спробу незаконного ввезення 66 пляшок горілки «Царская Чарка», об’ємом 1 л, з марками акцизного податку Російської Федерації. Громадяни, які перетинали митний кордон України повідомили, що окрім особистих речей більше нічого не переміщують. Про це повідомляє Східне регіональне управління ДПСУ.

Під час проведення догляду транспортного засобу без ознак приховування було виявлено 11 ящиків горілки. Власник виявлених пляшок повідомив, що дані алкогольні напої особисто переміщував через митний кордон України на весілля свого родича. Згідно з ч. 2 ст. 378 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування у таких кількостях із розрахунку на одну особу: 1 літр міцних (із вмістом спирту більш як 22 %) алкогольних напоїв, а отже відповідно до приписів п. 2 ч. 1 ст. 196 МК України, не можуть бути пропущені через митний кордон України (заборонені).

Таким чином, чоловік не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари (65 пляшок горілки «Царская Чарка»), які він переміщував через митний кордон України та які підлягають обов’язковому декларуванню. 1 пляшка горілки «Царская Чарка» була повернута, решта тимчасово вилучена.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору