У 4-х шосткинців минулої доби виявили Covid-19
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу в Сумській області Covid-19 підтвердили у 123 осіб. У тому числі й 4-х шосткинців. Таким чином на сьогодні на Сумщині офійційно зафіксовано 45 660 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє Telegram-канал Коронавірус_Суми_інфо.
За весь час пандемії в області було зафіксовано 615 летальних випадки, з них за минулу добу – 9 (Буринський р-н – 1, Краснопільський р-н – 2, Суми – 6).
Одужало від коронавірусу минулої доби 82 пацієнта. В їх числі 13 жителів Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: