У 38 мешканців Шосткинської громади за добу підтвердили COVID-19
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби COVID-19 підтвердили у 809 мешканців Сумщини (Конотопський р-н – 111, Охтирський р-н – 34, Роменський р-н – 57, Сумський р-н – 487, Шосткинський р-н – 120), повідомляє Сумська ОДА. Зокрема, у Шосткинській громаді зареєстровано 38 нових випадків захворювання.
Станом на 25 січня 2022 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 143320 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 2948 летальних випадків, за минулу добу – 11 (Конотопський р-н – 3, Сумський р-н – 6, Шосткинський р-н – 2).
Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 129352 осіб, з них за минулу добу – 388 (Конотопський р-н – 3, Охтирський р-н –32, Роменський р-н – 53, Сумський р-н – 226, Шосткинський р-н – 74).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: