У 13-річної шосткинської гімнастки діагностували онкозахворювання. Допоможіть зібрати кошти на лікування!
Поділитися в
Копіювати посилання
13-річна Софія Гончаренко – учениця Шосткинської школи №8, спортсменка Шосткинської КДЮСШ «Барса», талановита гімнастка, «сонячна й життєрадісна дівчинка» – так її характеризують у колективі.
Нещодавно у дівчинки виявили злоякісну пухлину, підозрюють Лімфому Ходжкіна. З 16 червня Софія проходить лікування у гематологічному відділенні Сумської обласної дитячої лікарні. Зараз триває до обстеження і попереду – тривале і дороговартісне лікування.
У мами Софія єдина дитина, і мама виховує дівчинку одна. Допоможіть їй врятувати донечку!
Перерахувати кошти на лікування Софії можна на карту банку:
5168757415563107 Гончаренко Людмила Миколаївна (мама).


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: