Творчі колективи Шостки вперше провели онлайн-екскурсію містом + Відео
Суспільство 14:04, 3.09.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 3 вересня, в День Шосткинської громади, відбулася онлайн-екскурсія містом.
Її провели творчі колективи Центру естетичного виховання. «День міста – це знакова подія для кожного з нас. І ми вирішили створити віртуальну онлайн-подорож нашим містом, розказати про визначні місця», – розповіла керівник ЦEВу Анжела Гутянко.
Подробиці – в сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: