Цьогоріч охочих вступити у магістратуру вишів Сумщини – удвічі більше ніж у 2023 році
Поділитися в
Копіювати посилання
Із 25 червня до 12 липня на Сумщині проходили основні сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ). Для проходження основних сесій ЄВІ/ЄФВВ в Сумській області у 2024 році зареєстровано 6 858 осіб, що вдвічі більше від зареєстрованих для проходження магістерського вступного випробування 2023 року. Такі дані наводять у Сумській ОВА.
Для проходження основних сесій ЄВІ/ЄФВВ було задіяно 16 пунктів тестування на базі 13-ти закладів освіти: загальної середньої (7), фахової передвищої (2) та вищої освіти (4) міст Глухів, Конотоп, Суми
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: