Ціна газу для населення лишається на рівні 7,42 грн. до кінця опалювального сезону 2021-22 років
Поділитися в
Копіювати посилання

Голова облдержадміністрації Дмитро Живицький закликав жителів Сумщини не довіряти фейкам щодо захмарних тарифів, нестачі газу та зриву опалювального сезону.
«Ще раз розставляю всі крапки над “і” у цьому питанні.
▪ Ціна газу для населення лишається на рівні 7,42 до кінця опалювального сезону 2021-22 років. (Йдеться про газ, який купують теплогенеруючі компанії, що опалюють ваші оселі).
▪ НАК «Нафтогаз України» готовий вчасно підписати усі необхідні договори зі школами, садочками, лікарнями та іншими споживачами соціальної сфери.
▪ Ціна на газ для бюджетних установ соціальної сфери – 16,4 грн. (з ПДВ)», – написав Дмитро Живицький на своїй сторінці в Фейсбуці.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: