Триває робота з підготовки проекту будівництва котельні у Чапліївській амбулаторії + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулий тиждень лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги провели 3 086 прийомів, виписали 1715 електронних рецептів (з них 986 – за програмою «Доступні ліки»). Про це під час апаратної наради проінформував директор ЦПМСД Олександр Жук.
Також він повідомив про підготовку до зими. За словами Олександра Жука, в структурні підрозділи, що розташовані в сільській місцевості, завезено вже 25 % дров від потреби.
Планується, що у Чапліївській амбулаторії запрацює котельня на альтернативному паливі. На минулому тижні у медзакладі побували представники проєктувальної та підрядної організацій. «Обговорені всі деталі, чекаємо проєкт», – сказав директор Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: