Три громади Шосткинського району внесено в перелік тих, що найбільше потерпають від обстрілів із-за кордону

Офіційно 14:49, 27.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на тимчасово окупованих територіях та тих, що в оточенні.

8 громад Сумщини увійшли в оновлений перелік громад, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Конотопський район:

Новослобідська сільська територіальна громада

Охтирський район: Великописарівська селищна територіальна громада

Сумський район:

▪Білопільська міська територіальна громада ▪ Краснопільська селищна територіальна громада ▪ Юнаківська сільська територіальна громада

Шосткинський район:

▪ Есманьська селищна територіальна громада ▪ Середино-Будська міська територіальна громада ▪ Шалигинська селищна територіальна громада. Це ті громади, які найбільше потерпають від обстрілів з-за кордону.

Що це означає?

На основі затвердженого наказом Мінреінтеграції  оновленого переліку внутрішньо переміщеним особам (ВПО) здійснюватимуть виплати. Перелік не є фіксованим документом – він регулярно актуалізується.

Всі внутрішньо-переміщені особи, які виїхали з цих громад, отримають грошову допомогу від держави. Якщо ви мешкаєте у цих громадах і потребуєте евакуації – звертайтеся до голів своїх громад, за їх запитом будуть організовувати цей процес.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору