Третій день поспіль росіяни б’ють по енергооб’єктам Сумщини
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ворог продовжує терор мирного населення Сумщини, наносячи удари по об’єктах критичної інфраструктури області.
Учора, 18 вересня, пізно ввечері росіяни вкотре здійснили авіаційний удар по обласному центру, про це повідомили в Сумській ОВА.У
Як уточнив голова Сумської МВА, ворог спрямував на місто «шахеди».
Попередньо, люди не постраждали.
Над ліквідацією наслідків ворожої атаки працювали аварійно-рятувальні служби.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: