Дерматолог
Авто Світ

Третій день поспіль росіяни б’ють по енергооб’єктам Сумщини

Війна, Енергетика 08:21, 19.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Ворог продовжує терор мирного населення Сумщини, наносячи удари по об’єктах критичної інфраструктури області.

Учора, 18 вересня, пізно ввечері росіяни вкотре здійснили авіаційний удар по обласному центру, про це повідомили в Сумській ОВА.У

Як уточнив голова Сумської МВА, ворог спрямував на місто «шахеди».

Попередньо, люди не постраждали.

Над ліквідацією наслідків ворожої атаки працювали аварійно-рятувальні служби.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору