Тренерів та вихованців КДЮСШ «Барса» привітали з Днем фізичної культури і спорту + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 9 вересня, в Україні відзначається День фізичної культури і спорту.
Напередодні тренерський склад та вихованців шосткинської КДЮСШ «Барса» (директор Алла Дейко) привітали міський голова Микола Нога, начальник управління освіти Наталія Сергейко, начальник відділу охорони здоров’я, фізичної культури та спорту Віктор Ждаміров.

Наталія Сергейко зазначила, що КДЮСШ котрий рік поспіль займає перше місце в області серед спортшкол. Начальник управління освіти висловила впевненість: колектив буде і надалі тримати свій високий рівень. Грамотами управління освіти були відзначені тренер Ілля Мороз, який зараз захищає нашу країну в лавах Сил оборони, заступник директора КДЮСШ «Барса» Світлана Грибач, працівник спортшколи Олександр Скітік.

Привітав тренерів і спортсменів начільник відділу охорони здоров’я, фізичної культури та спорту Віктор Ждаміров. «В тяжкий час доводиться працювати, виховувати підростаюче покоління. Радує те, що не дивлячись на складні часи, ви дійсно тримаєте планку спорту Шостки, показуєте відмінні результати на рівні області, держави, міжнародній арені», – сказав він.

Міський голова Микола Нога подякував тренерському складу КДЮСШ за результативну працю. Він вручив грамоти тренерам шосткинської «Барси» Галині Ротар, Юрію Литвинову, Інні Терех, Владиславу Петренку, Руслану Романченку, Олександру Суліму, фахівцю Центру «Спорт для всіх» Віктору Семухіну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: