Дерматолог
Авто Світ

Трагедія у Н.-Сіверському: загинули троє людей

Трагедія 15:40, 15.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 15 січня, до правоохоронців надійшла інформація від медиків про виявлення в оселі трьох людей без ознак життя – чоловіка, жінки та малолітньої дитини. Таку новину повідомляє поліція Чернігівської області.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група райвідділу поліції.

Правоохоронці встановили, що у м. Новгород-Сіверський в квартирі двоповерхового будинку проживала родина. Попередньо, 40-річний чоловік та його 38-річна дружина і 4-річна донька загинули від отруєння чадним газом.

Остаточна причина смерті людей буде відома після проведення експертиз.

За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору