Трагедія у Н.-Сіверському: загинули троє людей
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 січня, до правоохоронців надійшла інформація від медиків про виявлення в оселі трьох людей без ознак життя – чоловіка, жінки та малолітньої дитини. Таку новину повідомляє поліція Чернігівської області.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група райвідділу поліції.
Правоохоронці встановили, що у м. Новгород-Сіверський в квартирі двоповерхового будинку проживала родина. Попередньо, 40-річний чоловік та його 38-річна дружина і 4-річна донька загинули від отруєння чадним газом.
Остаточна причина смерті людей буде відома після проведення експертиз.
За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: