Дерматолог
Авто Світ

Традиційна весняна виставка «Котоманія» вперше проходить у Арт-центрі + Відео

Мистецтво 19:03, 1.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 березня, у нашому місті відкрилася традиційна виставка «Котоманія». Вперше вона проходить у Арт-центрі.

Як розповів директор Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий, на виставці представлені 84 роботи, які виконані у різних жанрах і техніках. Тут експонуються роботи 32 митців.

«Виставка буде тривати впродовж місяця. Завітайте подивитися нашу красиву виставку!», – запрошує  Ігор Сірий.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору