Традиційна весняна виставка «Котоманія» вперше проходить у Арт-центрі + Відео
Мистецтво 19:03, 1.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 1 березня, у нашому місті відкрилася традиційна виставка «Котоманія». Вперше вона проходить у Арт-центрі.
Як розповів директор Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий, на виставці представлені 84 роботи, які виконані у різних жанрах і техніках. Тут експонуються роботи 32 митців.
«Виставка буде тривати впродовж місяця. Завітайте подивитися нашу красиву виставку!», – запрошує Ігор Сірий.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: