Товариство Червоного Хреста відновило реєстрацію внутрішньо-перемішених осіб у Шосткинському районі для видачі гуманітарної допомоги

 Поділитися

Поділитися в

Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України продовжує надавати допомогу вразливим верствам населення Сумської області, які жодного разу з початку війни її не одержували від Червоного Хреста України.
 З 1 лютого 2023 року поновлюється реєстрація для бенефіціарів на отримання гуманітарної допомоги для громад Шосткинського, Конотопського, Роменського, Сумського районів Сумської області – виключно для внутрішньо-переміщених осіб. Про це повідомляє Червоний Хрест Шостка на офіційній сторінці у Фейсбуці.
 Внутрішньо переміщені особи до громад Шосткинського, Конотопського, Роменського, Сумського районів Сумської області з територій, віднесені до Переліку, затвердженого Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 25 квітня 2022 року №75 (зі змінами), можуть зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/yoeYts1NeJo336kR8.
 – Волонтери опрацюють заявку та у разі коректного заповнення, відсутності повторної реєстрації зателефонують за зазначеним у формі номером телефону, призначать дату і спосіб отримання гуманітарної допомоги. Зворотній зв’язок може зайняти деякий час. Логістичні питання будуть обговорюватись індивідуально, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору