ТОВ “УГАК” роздаватиме молоко і в районі м’ясокомбінату
Поділитися в
Копіювати посилання
Від сьогодні, з 6 березня, ТОВ “УГАК” безкоштовно роздаватиме молоко за чітким графіком. Про це у Фейсбук повідомляє Ірина Гончарова.
Перша машина:
06.03 – міський базар;
07.03 – район м’ясокомбінату;
08.03 – міський базар;
09.03 – район м’ясокомбінату … т. д
Тобто, чергуватися через день.
Друга машина – щодня, район магазину «Норма» на Вінниці приблизно з 10-ї години.
Третя машина – щодня, біля штабу «Нічного дозору» (ДК Жданова) приблизно о 14-й годині.
На фото: безкоштовно роздає молоко ПП “Онікс”
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: