Сервис Центр

Тетяна Тупикова про статистику захворюваності, вакцини проти COVID-19 та згортання роботи інфекційного відділення № 2 + Відео

Здоров'я, Медицина 20:11, 18.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Захворюваність на коронавірусну інфекцію знижується. Про це повідомила завідувачка інфекційним відділенням ЦРЛ Тетяна Тупикова.

За її даними, стаціонарне лікування зараз проходять 19 пацієнтів, з них у 11 – підтверджений коронавірус. Стало більше хворих молодого віку.

У зв’язку зі зниженням захворюваності робота інфекційного відділення № 2, яке розташовується в лор відділенні, буде згорнута. За необхідністю воно знов може функціонувати (є навчений персонал, підготовлений ліжковий фонд, відповідна матеріальна база).

За словами Тетяни Тупикової, спостерігається різке зниження смертності. У січні у інфекційному відділенні померло 16 пацієнтів, в лютому – 2.

«Пацієнтів з тяжким перебігом COVID-19 все менше і менше», – каже інфекціоніст. Однак зазначає, що реанімаційна бригада продовжує роботу у відділенні.

Тетяна Тупикова акцентує увагу на тому, що потрібно продовжувати дотримуватися карантинних заходів, носити захисні маски, використовувати дезінфектанти, тримати соціальну дистанцію.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору