Тестування – чому це зараз найприбутковіша сфера в Україні

Освіта, Споживач 01:41, 12.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

курси тестувальників

Ще у 2016 році тестування зайняло першість серед професій, якими бажав оволодіти кожен третій українець. Масово всі йшли на курси тестувальника та переходили у IT-компанії на свої перші посади. У 2021 році історія повторюється, в великих компаніях з’явився дефіцит хороших спеціалістів з тестування. Проте ажіотаж з’явився лише у 2022 році, коли прив’язка до визначеного робочого місця стала навпаки служити на заваді і всі подалися у фріланс.

Але, чому зараз саме тестування – це найприбутковіша сфера в Україні?

Багато з тих, хто виїхав за кордон, встигли порівняти рівень життя в Україні та у країнах Європи. Наша країна виявилась набагато більш діджиталізована, ніж будь-яка інша, технологічна і розвинена. Про це знають і великі європейські компанії. Саме тому в більшості проєктів IT-сфери надається перевага команді розробки від українських спеціалістів. А якщо говорити цифрами, то за даними національного банку України, з січня по травень сфера інформаційних технологій принесла в бюджет країни $3,2 млрд (що становить майже половину всього експорту країни) і вона стала єдиною, яка показала зріст в цьому році.

Які переваги у тестувальників?

По-перше, тестування сьогодні одна з найзатребуваніших вакансій в Україні. Найбільша кількість вакансій на сайтах пошуку роботи та на профільних сайтах IT-ком’юніті відводиться на тестування.

Щойно закінчивши курси тестувальника кожен спеціаліст може розраховувати на заробітну плату від $700 до $800 на початковому етапі. Індексація росту в цьому напрямку вже другий рік поспіль займає першість і складає в середньому 15-20%. Проте, кар’єрний ріст може бути дуже стрімким. Наприклад, на курсах тестувальника “IT Testing School” розповідають про конкретні кроки як досягти заробітної плати у розмірі $2500 всього за два роки. І дотримуючись цієї стратегії, досягти такого результату виявляється досить просто.

Ще однією перевагою тестувальника є найбільш швидке навчання та порівняно невелика вартість. Курси тестувальника тривають 2,5 місяці, в порівнянні з розробкою – в середньому рік. І вже на перший місяць роботи спеціалістом з тестування ви повертаєте собі витрачені кошти на навчання.

Як змінити професію на тестувальника зараз?

Насамперед, визначитись з напрямком у тестуванні, оскільки розповсюджено два напрямки: Manual QA (ручне тестування) та Automation QA (автоматизація). У другому випадку потрібно вивчати мову програмування. Ознайомтесь більш детально з цими напрямками, та оберіть той, на якому вам буде цікавіше.

Другим пунктом буде – вибрати дійсно хорошу школу для навчання. Ознайомтесь з відгуками, перевірте програми навчання та викладачів.

Багато випускників курсів тестувальника “IT Testing School” рекомендують їх через можливість практикуватися на реальних проєктах іноземних компаній. Навчання побудоване так, що 70% часу приділяється на відточення навичок тестування.

Тестування – це легкість та високий дохід. Тож, не зволікай та обирай  затребувану професію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору