Тенісист із Шостки став переможцем всеукраїнського турніру в Луцьку
Спорт 08:59, 22.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 14 по 18 квітня в м. Луцьк тривав всеукраїнський турнір з тенісу “Кубок мера U12”.
У змаганнях взяли взяли участь 32 юних спортсмени з Києва, Львова, Рівного, Чернівців, Дрогобича, Шостки, Нововолинського та Вінниці. І вихованцю шосткинської КДЮСШ “Барса” Богдана Халімону вдалося стати переможцем турніру у парному розряді.
Тренуж переможця Олександр Курмалєєв.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: