Taryan Towers — амбіційний проєкт Артура Мхітаряна

Будівництво 09:52, 19.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Засновник успішної девелоперської компанії Taryan Group український бізнесмен з вірменським корінням Артур Мхітарян. Зараз його ім’я добре відоме в сфері будівництва та архітектури, з ним хочуть співпрацювати відомі, успішні та заможні. Його проєкти виграють в міжнародних конкурсах і новий стильний Taryan Towers чудово це доводить. Проєкт, який називають Вежі майбутнього, наскрізь пройнятий духом футуризму, динамікою та бажання рухатися тільки вперед.

Taryan Towers: як утворився проєкт 

«Познякижилбуд» — це те місце роботи, де молодий спеціаліст Артур Мхітарян після закінчення Київського національного університету будівництва і архітектури почав свій шлях до успіху. Десять років він долав кар’єрні ланки, піднімаючись з посади рядового менеджера з реклами до впливового керівника бізнесу. Пізніше бізнесмен заснував власну компанію, вже чудово орієнтуючись в світі будівництва та архітектури.

Він детально вивчав менеджмент, іноді стикався з тим, що фінансові кризи руйнують його справу, але потім досягав нових висот з уже іншими проєктами. Зараз Taryan Group займається будівництвом інноваційних будинків. Вони не схожі за звичну забудову, яка перетворює житлові квартали в одну картинку. Його будинки чітко вирізняються, видаються надсучасними, а іноді навіть футуристичними. Між тим, Артур Мхітарян разом з командою робить все, щоб таке житло було максимально комфортним для кожного, хто обирає саме його.

В Taryan Group на першому місці завжди має буде комфорт людей

Проєкт Вежі майбутнього вивів компанію бізнесмена на новий рівень. Після перемоги в міжнародному конкурсі, інвестори ще раз отримали підтвердження, що варто вкладати гроші в проєкти в Україні. Країна має гарний потенціал для розвитку та всі необхідні можливості.

Артур Мхітарян запустив грандіозне будівництво в Києві, яке відкрив нові горизонти не тільки для його компаній, а й усієї країни.

Вежі майбутнього — це:

  • 3 вежі зі скляними фасадами, в яких 31 житловий поверх;
  • стилобат в 4 поверхи, призначений для торгівельної діяльності;
  • 3 функціональні дахи, де буде розміщено ресторан, інші майданчики для відпочинку;
  • зручна та надійна охоронна система 24/7;
  • підземний паркінг для мешканців дому;
  • зручні дитячі майданчики.

В Taryan Towers можна придбати 1, 2, 3-кімнатну квартиру. Детальне планування кожного приміщення є на сайті забудовника. За потреби менеджери компанії розкажуть про всі пропозиції з розстрочки для потенційних покупців, допоможуть обрати найкраще житло.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору