Тарас Савченко: “Стратегічна для економіки аграрна сфера потребує особливої уваги та підтримки”

 Поділитися

Поділитися в

 Проєкти спрямовані на отримання аграріями засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів). Наразі мова йде про приблизно 1 млн тонн збіжжя, яке через проблему транспортної логістики (заблоковані порти, недостатня кількість залізничних вагонів) немає можливості вчасно реалізувати, а відтак, треба десь зберігати.

Також планується підтримка 2500 фермерських господарств шляхом надання допомоги у вигляді кормів для тварин. Уже сформовано заявки від 22 територіальних громад області, загальна вага наборів становить 467,8 тонн). Обговорювалося також питання посівного матеріалу для фермерських господарств (2000 кг насіння озимої пшениці для одного фермера). У підсумку аграрії Сумщини зможуть отримати 400 тонн насіння озимої пшениці і засіяти понад 1 600 гектарів.

Окрім цього FAO та Мінагрополітики нададуть 30 000 поліетиленових зернових рукавів для подолання дефіциту зерносховищ.

Проблемні питання щодо збору, зберігання та реалізації продукції та шляхи їх вирішення обговорили з сільгоспвиробниками, керівниками силових структур та РВА на черговому засіданні обласного штабу.

Зокрема, акцентували увагу на удосконаленні механізмів безперешкодного перевезення врожаю, руху с/г техніки і транспортних засобів, особливо у комендантську годину, на період активної фази збирання пізніх с/г культур.

За інформацією Сумської ОВА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору