Танцівники «Джерельця» із Шостки здобули гран-прі на Міжнародному дитячому фестивалі
Поділитися в
Копіювати посилання
Цими вихідними вихованці ансамблю народного танцю «Джерельце» відвідали столицю, де проходив Міжнародний дитячий фестиваль «Світ Талантів 2024». Конкурс відбувся під гаслом: “Крокуємо разом до Перемоги” у рамках Всеукраїнського дитячого конгресу “Зіркові канікули у “Світі талантів”.
Наші танцівники в номінації «Хореографія» отримали найвищу нагороду — гран-прі.
Керівниками творчого колективу виступили: Людмила Маковець, Яна Трет’як, Олексій Дейнека.
Перемогою учасників Шосткинського центру естетичного виховання поділилися на сторінці військової адміністрації.
Фестиваль проходив у змішаному форматі, а його організацією займався Український державний центр позашкільної освіти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: