Дерматолог
Авто Світ

Талановита піаністка із Шосткинської громади стала призеркою міжнародного конкурсу, що пройшов у Швеції

 Поділитися

Поділитися в

Учениця Воронізької школи мистецтв класу фортепіано Лебєдь Єлизавета блискуче виступила на Міжнародному благодійному двотуровому конкурсі мистецтв «Symphony Of Arts» (Швеція, м. Стокгольм).

Єлизавету нагороджено Дипломом Лауреата ІІ ступеня — це заслужене визнання її таланту, праці та натхнення, зазначають у школі мистецтв.

“Висловлюємо подяку викладачу Олені Пересунько за професіоналізм, підтримку та безцінний внесок у розвиток молодих музикантів”, – ідеться в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору