Талановита піаністка із Шосткинської громади стала призеркою міжнародного конкурсу, що пройшов у Швеції
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учениця Воронізької школи мистецтв класу фортепіано Лебєдь Єлизавета блискуче виступила на Міжнародному благодійному двотуровому конкурсі мистецтв «Symphony Of Arts» (Швеція, м. Стокгольм).
Єлизавету нагороджено Дипломом Лауреата ІІ ступеня — це заслужене визнання її таланту, праці та натхнення, зазначають у школі мистецтв.
“Висловлюємо подяку викладачу Олені Пересунько за професіоналізм, підтримку та безцінний внесок у розвиток молодих музикантів”, – ідеться в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: