Т.в.о. голови Сумської ОВА розповів, яка безпекова ситуація на Сумщині напередодні 24 лютого

 Поділитися

Поділитися в

Т.в.о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко у коментарі СТС відповів, яка ймовірність повторного наступу рф на Сумщину напередодні 24 лютого.

За його даними, інформації від військових про нові загрози для області сьогодні немає.

– На даний момент від військових ми, як обласна військова адміністрація, не отримали жодної інформації, яка б давала підстави говорити про додаткові ризики 24 лютого. У нас немає ніякої додаткової інформації від військових, яка б говорила, що цей наступ, дійсно, ймовірний, – зазначив він.

За словами Тараса Савченка, обласна влада, силові структури і військові нікуди не зникали і лишаються на своїх робочих місцях:

Крім того, наприкінці минулого тижня ми провели внутрішню закриту нараду, де були керівники обласної адміністрації, ОТУ “Суми”, ДСНС, СБУ, Нацполіції, ще раз обговорили питання координації, взаємного інформування на випадок кризової ситуації, наш план дій. І ще раз всі підтвердили, що всі залишаються в регіоні. 

У свою чергу ОВА просить жителів Сумщини довіряти лише перевіреним і достовірним джерелам інформації.

Зараз область на порядок краще готова до захисту, ніж рік тому. Я б радив не реагувати на інформаційно-психологічні операції ворога, бо багато різних “вкидів”, ворог намагається розхитати ситуацію різними способами, дестабілізувати їх не тільки на Сумщині, а й в інших прикордонних територіях, – запевнив очільник обласної військової адміністрації.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору