Ситуація щодо захворюваності на ГРВІ у Шосткинській громаді стабільна
Поділитися в
Копіювати посилання
В ході апаратної наради було проінформовано про ситуацію із захворюваністю на гострі респіраторні вірусні інфекції.
Як повідомив в. о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур, впродовж тижня до медзакладу звернулось 109 осіб з ознаками ГРВІ. Це на 18 % менше, ніж на попередньому тижні. Ситуація із захворюваністю стабільна і контрольована.
Від коронавірусу амбулаторно лікуються 2 пацієнта.
Також під час апаратної наради керівник ЦПМСД проінформував, що заклад отримав допомогу від одної із благодійних організацій – підгузки для важкохворих.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: