Дерматолог
Авто Світ

Синоптики попереджають мешканців про погіршення погоди + Відео

Безпека 13:19, 20.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Обласний гідрометеоцентр повідомляє про погіршення погодних умов на поточному тижні.

Як проінформувала на сьогоднішній апаратній нараді начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко, синоптики прогнозують зниження температури повітря та подекуди – сніг. «Всі служби та сили швидкого реагування попереджені…і мають бути готові до, не дай Бог,  ліквідації надзвичайних ситуацій», – сказала вона.

Також на апаратній нараді було повідомлено, що зараз управління з питань НС систематизує звернення мешканців міста щодо виділення допомоги з матеріального резерву у вигляді будівельних матеріалів.

В громаді ведеться робота по приведенню захисних споруд та найпростіших укриттів у належний стан. «В роботі зараз декілька таких споруд», – проінформувала Ольга Ткаченко.

Вона зазначила, що одним з головних завдань є допомога військовим, які воюють на фронті.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору