Сили оборони Сумщини відбили чергову спробу російської ДРГ просунутися вглиб області
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 29 квітня, російська ДРГ намагалася зайти вглиб державного кордону на Миропільському напрямку.
Про це повідомляє Кордон.Медіа з посиланням на пресс-аташе 117-ї ТРО ЗСУ Дмитра Лантушенка.
“Пообіді була одна спроба заходу, але Сили оборони дали відсіч. За нашою інформацією, були втрати ворога, і вони відійшли за державний кордон України”, – сказав він.
Фото: armyinform
Загалом за останній тиждень таких спроб заходу російських ДРГ на сумському кордоні було три. І всі вони закінчилися невдало для ворога.
Також пресс-аташе запевнив, що це варто розцінювати не як прорив кордону, а скоріше як нанесення ураження цивільному населенню та Силам оборони.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: