Сила холоду та хвиль

 Поділитися

Поділитися в

Уже кілька років клініка L-med Clinic надає якісну медичну допомогу мешканцям Шостки, Шосткинського району та жителів інших регіонів. “Якість, точність та професіоналізм – це запорука ефективності та безпеки лікування” – це наше гасло. Тому клініка оснащується сучасним медичним обладнанням та запроваджуються методи лікування, які науково та клінічно найбільш обґрунтовані та рекомендовані до застосування.

Пацієнти клініки мають можливість отримати якісну інструментальну діагностику, клінічне обстеження, консервативне й оперативне лікування за напрямками хірургія загальна та судинна, проктологія, офтальмологія, кардіологія, урологія, гінекологія, травматологія-ортопедія, невропатологія, гастроентерологія, УЗД, ендоскопія, терапія, сімейна медицина, дерматовенерологія.

Окрім цього, протягом останніх років впроваджено та ефективно застосовуються новітні методики діагностики та лікування захворювань шкіри. Єрмак Наталія Миколаївна, лікар – дерматовенеролог клініки проводить обстеження з використанням “золотого стандарту” – поляризаційної дерматоскопії. Після обстеження лікар приймає рішення щодо подальшого індивідуального лікування, яке може складатись з:

Обидва оперативні методи дозволяють:

 • без болі та крововтрат позбутися різноманітних новоутворень шкіри,
 • чітко відмежувати зону та глибину видалення,
 • провести лікування без ускладнень та утворення у подальшому рубцевих змін на шкірі.

Кріохірургічний метод – видалення новоутворень шкіри із застосуванням рідкого азоту. Ця процедура проводиться у декілька етапів:

 • На першому етапі лікар наносить на новоутворення рідкий азот (який має температуру близько мінус 200 градусів за Цельсієм), за допомогою спеціального маніпулятора. У місці нанесення шкіра стає блідою, та з’являється легке відчуття поколювання та оніміння.

Термін впливу азоту становить близько 30 секунд, у цей період тканини новоутворення руйнуються під дією низької температури.

 

Після закінчення процедури, протягом декількох годин кровопостачання у зоні нанесення відновлюється, та з’являється невелике почервоніння та набряк.

 • Поступово тканини новоутворення починають відмирати, та протягом 2 – 8 тижнів цей процес закінчується, та новоутворення зникає, залишаючи здорову шкіру, яка деякий час ще може відрізнятись за кольором від оточуючих ділянок.
 • Але, протягом декількох місяців (до півроку) ця різниця зникає, та місці видалення не залишається жодних слідів.

За допомогою цього метода успішно видаляються такі новоутворення, як:

 • бородавки;
 • папіломи;
 • кондиломи;
 • кератоми;
 • гемангіоми.

У випадку великих новоутворень можуть знадобитись повторні процедури, кратність та кількість яких визначається лікарем індивідуально.

Процедура кріодеструкції безпечна, не викликає ускладнень та може призначатись навіть дітям. Але, залежно від наявності супутніх захворювань, лікар може рекомендувати утриматись від процедури або зробити її пізніше.

Водночас, за наявності новоутворень шкіри, видалення яких методом кріодеструкції недоцільне або небажане, лікар може прийняти рішення щодо радіохвильового видалення, та запропонувати його. Цей метод має свої унікальні особливості та переваги та дозволяє безболісно і без ускладнень видаляти, у тому числі, злоякісні новоутворення на ранніх етапах та запобігати важких наслідків таких захворювань. Після оперативного видалення, за рішенням лікаря, матеріал з новоутворення направляється на патогістологічне дослідження для верифікації діагнозу.

Протягом останніх років колектив клініки накопичив великий досвід в діагностиці та лікуванні великого спектру різноманітних патологічних станів. Колектив веде постійну безперервну професійну підготовку та за рівнем знань та вмінь не поступаються фахівцям ведучих клінік нашої держави.

L-med Clinic завжди підтримує високий рівень медичної допомоги та завжди радий бачити Вас.    

Україна, Сумська обл., м. Шостка вул. Знаменська 3 вул. Бузкова 35

тел.+380500405928    +380677526592

www.L-med.com.ua 

https://www.facebook.com/LMEDCLINICs

e-mail: clinic@L-med.com.ua

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору