Святкування Дня міста завершилося виступом СолоХи та яскравим феєрверком + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні ввечері, 3 вересня, пройшла велика концертна програма «Shostka Fan Fest».
На головній сцені міста виступили кращі виконавці та творчі колективи Шостки, а також колектив з м. Покровська (Донецька обл.).
Крім того, кращі шосткинці отримали Почесні грамоти міського голови. Представники місцевих підприємств, установ, організацій, військовослужбовці, правоохоронці були відзначені за вагомий внесок у розбудову нашої територіальної громади.
Шосткинців привітали представники литовської делегації та делегації з м. Покровська.
О 20.00 розпочався концерт української співачки СолоХи. «З Днем міста, Шостко!», – привітала вона. СолоХа заспівала свої хіти: «Ваша мати», «Василь», «Не нюхай», «Зірка Інстаграма» та ін. За стилістикою вона дуже нагадала Олю Полякову…
Святкування у Шостці Дня міста завершилося яскравим феєрверком.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: