Светлана Суптельная призвала горожан не «поливать грязью» мэра Шостки

Влада, Суспільство 20:14, 26.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчера, 25 сентября, состоялось третье пленарное заседание 23-й сессии городского совета.

Депутаты внесли изменения в бюджет Шостки, программу социально-экономического развития, программу защиты населения от чрезвычайных ситуаций, приняли решения по земельным вопросам…

В завершение заседания выступила депутат горсовета Светлана Суптельная, которая призвала громаду не «поливать грязью» городского голову Николая Ногу и поблагодарила его за работу:

– Я ні в якому разі не донька, не сестра, не дружина мера міста, але таку кількість бруду, яку виливають на мера в наших ЗМІ… мені просто соромно за нас всіх. Дуже легко махати руками, писати, а спробуйте працювати і робити при обмеженні коштів, які існують. Як ніякий інший мер в наші країні, він дуже робить багато: їздив в АТО, працює з родинами загиблих в АТО, кожну знає маму, жінку, дитину… І коли я прочитала, що він нічого не робить, що він не вшановує, що він не таку плиту зробив і так далі, то, шановні громадяни, шановні шосткинці, так не можна!

При этом депутат отметила, что Аллея Героев, за отсутствие которой критиковали городского голову, все же в Шостке нужна.

– Ми з Єфремовим над цим питанням вже працюємо. Питання це вирішимо однозначно. Хтось закручує це все, – отметил Николай Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору