«Сумиобленерго» повідомило графіки відключень на завтра
Енергетика 20:07, 16.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 17 липня, заходи обмеження споживання діятимуть протягом доби.
За інформацією «Сумиобленерго», відповідно до вказівок НЕК «Укренерго», графіки погодинних відключень на 17 липня будуть такими:
- з 00.00 до 06.00 – в обсязі двох черг;
- з 06.00 до 17.00 – в обсязі трьох черг;
- з 17.00 до 22.00 – в обсязі чотирьох черг;
- з 22.00 до 24.00 – в обсязі трьох черг.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: