Дерматолог
Авто Світ

«Сумиобленерго» повідомило графіки відключень на завтра

Енергетика 20:12, 28.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 29 серпня, заходи обмеження споживання електроенергії будуть діяти протягом всієї доби. Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

Як інформує «Сумиобленерго», графіки погодинних відключень будуть такими:

  • з 00.00 до 15.00 – в обсязі 2 черг;
  • з 15.00 до 22.00 – в обсязі 3 черг;
  • з 22.00 до 24.00 – в обсязі 2 черг.

«Причина застосування графіків – прогнозований дефіцит у енергетичній системі України через брак потужностей. Адже генерація суттєво постраждала внаслідок обстрілів окупантів», – йдеться у повідомленні «Сумиобленерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору