«Сумиобленерго» повідомило графік відключень на завтра
Енергетика 19:49, 30.08.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 31 серпня, відключення застосовуватимуться протягом всієї доби.
Як повідомляє «Сумиобленерго», відповідно до вказівок НЕК «Укренерго», графіки погодинних відключень будуть такими:
- з 00.00 до 16:00 – в обсязі 1 черги;
- з 16.00 до 22.00 – в обсязі 2 черг;
- з 22.00 до 24.00 – в обсязі 1 черги.
«Причина застосування графіків – прогнозований дефіцит у енергетичній системі України через брак потужностей. Адже енергосистема суттєво постраждала внаслідок обстрілів окупантів», – зазначається у повідомленні «Сумиобленерго».
В обсягах застосування обмежень можливі зміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: