Дерматолог
Авто Світ

«Сумиобленерго» опублікувало графіки відключень на завтра

Енергетика 19:17, 19.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до вказівок НЕК «Укренерго», завтра, 20 листопада, застосовуватимуться графіки погодинних відключень. Про це інформує «Сумиобленерго».

Повідомляється, що графіки погодинних відключент діятимуть із 06.00 до 22.00 в обсязі однієї черги.

Причина застосування графіків – прогнозований дефіцит у енергетичній системі України, яка постраждала внаслідок обстрілів окупантів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору