«Сумиобленерго» опублікувало графіки відключень на завтра
Енергетика 19:17, 19.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відповідно до вказівок НЕК «Укренерго», завтра, 20 листопада, застосовуватимуться графіки погодинних відключень. Про це інформує «Сумиобленерго».
Повідомляється, що графіки погодинних відключент діятимуть із 06.00 до 22.00 в обсязі однієї черги.
Причина застосування графіків – прогнозований дефіцит у енергетичній системі України, яка постраждала внаслідок обстрілів окупантів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: