Сервис Центр

«Сумигаз» проводить реконструкцію на 2,5 тисячах об’єктів за рік

Споживач 16:53, 30.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці АТ «Сумигаз» щорічно здійснюють реконструкцію існуючої системи газопостачання на понад двох тисячах об’єктів. Це роботи з перенесення газового лічильника чи котла, заміни будь-яких газових приладів й пролягання газових мереж, встановлення додаткового обладнання, не передбаченого робочим проєктом тощо.

«Спеціалісти АТ «Сумигаз» мають відповідний досвід та володіють новітніми технологіями, що дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. Усі співробітники, які проводять реконструкцію системи газопостачання, постійно підтверджують свою кваліфікацію, адже газ не пробачає помилок», – зазначає директор з капітального будівництва компанії Катерина Дакар.

Споживачам, які планують реконструкцію, АТ «Сумигаз» радить звернутись до Клієнтського простору 104ua. Персональний менеджер клієнта супрововджуватиме усі етапи робіт та допоможе з вибором сучасного газового обладнання, яке дозволить економити на споживанні ресурсу до 30%. Використання енергії природного газу можна повністю автоматизувати залежно від температури повітря, дня тижня і часу доби. Це забезпечить ефективність та високий рівень комфорту.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору