«Сумигаз» нагадує: з 1 по 5 квітня необхідно передати показання лічильника
Споживач 16:46, 31.03.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 1 по 5 квітня потрібно поінформувати «Сумигаз» про обсяг спожитого газу в березні.
Передати показання ви можете будь-яким зручним для вас способом:
Особистий кабінет на сайті 104.ua
Мобільний додаток 104.ua
Чат-бот «7104ua» у Viber
Чат-бот «7104ua» у Telegram
SMS на короткий номер 7104
У мобільному додатку 104.ua та чат-ботах 7104ua у Viber та Telegram можна прикріпити фото з показаннями лічильника для більш зручної передачі даних.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: