ontaxi
Реклама
Сервис Центр

Сумський рибоохоронний патруль знищив 300 рибальських сіток

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області, 16 лютого Сумський рибоохоронний патруль знищив 356 од. заборонених знарядь лову, а саме: сіток – 300 од. (загальною довжиною 10 077 метрів), раколовок – 29 од., ятерів – 11 од., «екранів» – 15 од., «павук» та інші заборонені знаряддя.

Знищували знаряддя лову, котрі вилучили за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Заборонені знаряддя лову рубали, різали та утилізували на полігоні твердих побутових відходів КП «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради.

У заході взяли участь представники Сумського рибоохоронного патруля, Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації та Головного управління Державної податкової служби у Сумській області.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з ними – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», – зазначив керівник рибоохоронного патруля Сумщини Олександр Непочатов.

За використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору