Сервис Центр

Сумським підприємствам пропонують особливі умови кредитування автомобілів SKODA, TOYOTA, NISSAN на акційних умовах від 0,01% річних

Споживач 09:55, 30.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Ще у лютому 2018 року ПриватБанк запустив на українському ринку послугу – лізинг автотранспорту для підприємців. Ця технологія кредитування дає можливість підприємствам оформити в лізинг новий автомобіль та виплачувати з прибутку від його використання. А вже восени у Сумській філії ПриватБанку було укладено партнерську  угоду з автосалонами в місті Суми на акційних умовах з відсотковою ставкою фінансування від 0,01% річних.

Скористатися партнерською програмою від Сумської філії ПриватБанку можна в автосалонах міста Суми за адресами:

  • “АРТМОТОР”, офіційний дилер автомобілів бренду “TOYOTA”, вул. Білопільський шлях, 26;
  •  “АВТОЦЕНТР С – офіційний дилер автомобілів бренду “SKODA”, вул. Героїв Крут, 19;
  • АВТО ПЛЮС  – офіційний дилер автомобілів бренду “NISSAN”, проспект Курський, 22.

Як повідомив керівник напрямку “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимир Рудяк, у банку можна взяти в лізинг саме той транспорт, який потрібен малому бізнесу: легкові авто, мікроавтобуси та малотонажний вантажний автотранспорт, а для оформлення угоди потрібен мінімальний пакет документів.

ПриватБанк у Сумах співпрацює з усіма автосалонами. Автомобілі TOYOTA, SKODA, NISSAN клієнти ПриватБанку мають можливість придбати за акційними умовами від 0,01% річних.

ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі рекордно низькі відсоткові ставки – від 0,01 % річних залежно від терміну кредиту, марки авто та розміру першого внеску. Відсоткова ставка – фіксована на весь період договору. Важливо, що кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій.

Термін лізингу на нові авто для юридичних осіб становить від 12 місяців до 5 років. Мінімальна сума кредиту – 200 тисяч гривень із початковим внеском від 20%. Для отримання попереднього рішення про можливість отримання авто в лізинг у ПриватБанку достатньо подати заявку на сайті.

За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до відділення ПриватБанку у Сумській області або за телефоном 0505333548 Антон Мартинов.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору