Сумська область готується до вакцинації проти коронавірусу. Кому робитимуть щеплення у першу чергу

Здоров'я 11:47, 26.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірус на Сумщині повідомила заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Галина Хомета. 

За її словами, Україна, як і всі країни Європейського Союзу, вакцинуватиме населення поступово, у декілька етапів. Спочатку медики будуть працювати з групами ризику інфікування: медпрацівники мобільних груп; медпрацівники екстреної швидкої допомоги; медпрацівники лабораторій, де проводять тестування на COVID-19; працівники і вихованці будинків-інтернатів.

«Триває макро- і мікропланування першого і другого етапу, загалом буде п’ять  етапів», – зазначила Галина Хомета та додала, що важливо сформувати позитивне ставлення населення до кампанії вакцинування.

За її словами, перший етап передбачає щеплення людей із критичним ризиком інфікування COVID-19, медичних працівників (які надають допомогу хворим на  коронавірус в умовах стаціонару) та військових, які беруть участь в ООС. На другому вакцинуватимуть інших людей, які надають медичні послуги. На третьому і четвертому етапах вакцинуватимуть тих, хто виконує функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави. На п’ятому етапі — людей віком до 59 років без супутніх захворювань.

Медпрацівники нашої області наразі активно готуються до цієї важливої роботи. У кожному районі створено мобільні бригади, що будуть діяти весь період вакцинації. Найближчим часом усі члени мобільних бригад пройдуть спеціальну підготовку щодо проведення щеплень проти коронавірусу. Наразі ведеться підготовча робота щодо визначення кількості людей, яким робитимуть щеплення на різних етапах, та розробки графіків вакцинування.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що до кінця січня Україна очікує першу поставку вакцин від COVAX обсягом 100-200 тисяч доз.

За інформацією сайту Сумської ОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору