Сумщина отримала із США мобільний шпиталь, де будуть оперувати поранених

 Поділитися

Поділитися в

 Нещодавно, завдяки американському благодійному фонду, Сумщина отримала пересувний мобільний шпиталь. Про це повідомляє голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
 Пересувний госпіталь обладнаний двома хірургічними столами, системою водозабезпечення, генератором. Також укомплектований ліками, перев’язувальним матеріалом, медичним одягом.
 Пересувний шпиталь буде використовуватись як мобільна операційна для допомоги пораненим. Наразі обласна влада шукає надійну платформу для його переміщення.
 – Своєчасна та якісна медична допомога – це врятовані життя наших захисників. У медиків існує поняття «золотої години». Якщо за цей час поранений отримує кваліфіковану медичну допомогу, то шансів вижити і повністю відновитись у нього набагато більше. В умовах війни таку можливість забезпечують мобільні пересувні госпіталі, – переконаний Живицький.
 Мобільний шпиталь створений студентами будівельного факультету Техаського університету (США). Очільник Сумської ОВА запропонував виробникам нашої області детально ознайомитись з облаштуванням госпіталю.
Живицький впевнений, що у нас є всі можливості налагодити власне виробництво пересувних шпиталів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору