Дерматолог
Авто Світ

Сумщина отримала чергову партію генераторів для медзакладів області

 Поділитися

Поділитися в

16 генераторів різної потужності від громадської організації «Національний Конгрес Українців Молдови» передали медичним закладам області в межах акції «Тепло для України».

Як зазначає голова Сумської ОВА Олег Григоров, це важлива допомога для наших лікарень. В умовах постійних загроз для енергетичної інфраструктури медичні заклади мають працювати безперебійно та бути готовими надавати допомогу людям у будь-який момент.

Григоров подякував Міністерству закордонних справ України та особисто Андрію Сибізі за ініціативу проведення цієї акції, а також  Посольству України в Республіці Молдова, молдовському народу та всім, хто долучився до підтримки жителів Сумщини у час війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору