Сумщина отримала чергову партію генераторів для медзакладів області
Поділитися в
Копіювати посилання
16 генераторів різної потужності від громадської організації «Національний Конгрес Українців Молдови» передали медичним закладам області в межах акції «Тепло для України».
Як зазначає голова Сумської ОВА Олег Григоров, це важлива допомога для наших лікарень. В умовах постійних загроз для енергетичної інфраструктури медичні заклади мають працювати безперебійно та бути готовими надавати допомогу людям у будь-який момент.
Григоров подякував Міністерству закордонних справ України та особисто Андрію Сибізі за ініціативу проведення цієї акції, а також Посольству України в Республіці Молдова, молдовському народу та всім, хто долучився до підтримки жителів Сумщини у час війни.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: