Сумщина отримала чергову гуманітарну допомогу із США: обладнання для відновлення енергетичної інфраструктури

 Поділитися

Поділитися в

 У рамках проекту міжнародної технічної допомоги “Проект енергетичної безпеки” (ПЕБ), АТ “Сумиобленерго” отримало гуманітарну допомогу у вигляді енергетичного обладнання, придбаного за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) для проведення відновлювальних і ремонтних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури Сумщини.
 До складу вантажу, переданого АТ “Сумиобленерго”, увійшли один елегазовий вимикач 110 кВ та трансформатори струму 110 кВ у кількості 3 шт. Це електрообладнання буде встановлене на одній із пошкоджених підстанцій напругою 110 кВ і вище, де обладнання було повністю або частково зруйноване.
Щодня енергетичні об’єкти Сумської області зазнають обстрілів зі сторони рф. Енергетики АТ “Сумиобленерго” роблять усе від них залежне для швидкого ремонту обладнання та відновлення електропостачання у кожну домівку, тому гуманітарне обладнання, отримане від країн-партнерів, – це неабияка допомога енергетичному сектору Сумщини.
АТ “Сумиобленерго” дякує USAID за таку своєчасну і необхідну нам допомогу, за підтримку в цей складний час, – зазначають енергетики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору