Сумщина невдовзі може вийти з червоного рівня епідемічної небезпеки

Безпека, Здоров'я 13:37, 17.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.

Міністерство охорони здоров’я вже ініціювало скликання комісії ТЕБ та НС для розгляду цього питання до прийняття відповідного рішення.

За індикаторними показниками можуть бути виведені з червоного рівня епідемічної небезпеки ще чотири області – Сумська, Київська, Житомирська та Черкаська.

Віктор Ляшко розповів, що зараз захворюваність в Україні вдвічі менша за поточну європейську. Наразі Україна вийшла із топ 10 країн з найбільшою захворюваністю на COVID-19 в Європі. Вперше за останні 3 місяці рівень госпіталізацій у кожному із регіонів України опустився нижче граничного значення у 60 осіб на 100 тисяч населення. Зайнятість ліжок з киснем зменшилася у 2 рази – з 70%  до 35%. Два з трьох ковідних ліжок із киснем є зараз вільними, тобто зайнята лише третина всіх наявних ліжок.

Кабмін продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року. Як одного з ефективних методів стримування поширення коронавірусної хвороби.

Також міністр зазначив, що, за даними електронної системи охорони здоров’я, у листопаді 2021 року 84% з усієї кількості хворих на коронавірусну інфекцію не пройшли повний курс вакцинації. Серед госпіталізованих – 91%.

Це означає, що 9 із 10 госпіталізованих – невакциновані та не були захищені від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

«Нагадаю, що вакцинація і надалі залишається дієвим способом захисту себе та оточуючих від COVID-19, – наголосив міністр. – Не хворійте».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото на сайті www.everyday.sumy.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору