Сумщина додатково отримає з держбюджету 333 млн грн для завершення будівництва фортифікаційних споруд
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумщина щодня під ворожим вогнем. Тому питання захисту людей і територій для нашого регіону – ключове, зазначає голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Він висловив вдячність Уряду України та Прем’єр-міністерці Юлії Свириденко за ухвалений пакет рішень для прифронтових територій.
Для Сумщини це означає виділення 333 млн грн із резервного фонду державного бюджету на завершення будівництва фортифікаційних споруд, інженерних укріплень та невибухових загороджень.
“Це реальна допомога, яка підвищить безпеку наших громад і посилить оборону прикордоння”, – підкреслив Григоров.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: