Дерматолог
Авто Світ

Сумщина додатково отримає понад 170 млн грн на придбання блочно-модульних котелень

Фінанси 21:00, 27.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Уряд виділив з резервного фонду 3 млрд грн на закупівлю 216 блочно-модульних котелень для регіонів України у межах підготовки до опалювального сезону.

Про це повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Він зазначає, що це необхідна підтримка для посилення резервного теплопостачання та роботи критичної інфраструктури в умовах російських атак на енергетику.

Для Сумської області передбачено понад 171,2 млн грн. За ці кошти область додатково закупить 11 блочно-модульних котелень.

Завдання ОВА, громад і профільних служб – оперативно провести монтажні роботи та підготувати котельні до роботи до початку опалювального сезону, говорить Григоров.

Підготовка до зими триває у межах Планів стійкості регіонів, які Уряд реалізовує спільно з ОВА та громадами.

Головне фото – ілюстративне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору