Сумщина додатково отримає понад 170 млн грн на придбання блочно-модульних котелень
Поділитися в
Копіювати посилання
Уряд виділив з резервного фонду 3 млрд грн на закупівлю 216 блочно-модульних котелень для регіонів України у межах підготовки до опалювального сезону.
Про це повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Він зазначає, що це необхідна підтримка для посилення резервного теплопостачання та роботи критичної інфраструктури в умовах російських атак на енергетику.
Для Сумської області передбачено понад 171,2 млн грн. За ці кошти область додатково закупить 11 блочно-модульних котелень.
Завдання ОВА, громад і профільних служб – оперативно провести монтажні роботи та підготувати котельні до роботи до початку опалювального сезону, говорить Григоров.
Підготовка до зими триває у межах Планів стійкості регіонів, які Уряд реалізовує спільно з ОВА та громадами.
Головне фото – ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: