Судитимуть державного виконавця, з вини якого стадіон “Ювілейний” продали на 385 млн грн дешевше

Поліція, Суд 11:30, 3.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Слідчими слідчого управління ГУ Національної поліції в Сумській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Сумській області, під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури, завершено досудове розслідування стосовно заступника начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області, зловживання повноваженнями якого з метою отримання неправомірної вигоди завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам (ч. 3 ст. 365-2 КК України). Підозрюваному та стороні захисту 31 січня 2022 року повідомлено про відкриття матеріалів досудового розслідування в порядку ст. 290 КПК України.

Нагадаємо: за даними слідства, підозрюваний, використовуючи повноваження державного виконавця, на підставі виконавчого провадження про стягнення заборгованості з Акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» на користь стягувачів виніс постанову про накладення арешту на частку боржника, в тому числі стадіон «Ювілейний».

Водночас, державний виконавець не залучив спеціаліста для проведення його оцінки, самостійно визначив вартість не за ринковими цінами, як це передбачено.

Відтак 30 грудня 2020 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Північ Агро Сервіс» придбало стадіон за 8 мільйонів 120 тисяч гривень, хоча його ринкова вартість 395 млн грн, відповідно 99,9% корпоративних прав частки в статутному капіталі підприємства – 392, 9 млн грн.

Такі дії заступника начальника Управління державної виконавчої служби завдали збитків на суму 385 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору